Aktualności - Futsal
Rekord w drugim koszyku
- 28 czerwca 2014
Znany jest podział „koszyków” przed losowaniem preeliminacji UEFA Futsal Cup.
Mistrzowie Polski – Rekord Bielsko-Biała, trafili do koszyka nr 2. Przypomnijmy, że to właśnie bielszczanie będą w dniach 26-31. sierpnia br. organizatorami jednego z turniejów eliminacyjnych, a zawody przeprowadzone zostaną w hali „Pod Dębowcem”. Do rywalizacji w tej fazie przystąpi 29 drużyn podzielonych na osiem grup. UEFA przedstawiła następujący podział „koszyków” przed losowaniem, które odbędzie się 3 lipca w szwajcarskim Nyonie.
Koszyk – 1
Baku United (Anglia)
MFC Stolitsa Mińsk (Białoruś)
Zelezarec Skopje (Macedonia)
Ilves Tampere (Finlandia)
Hovocubo Hoorn (Holandia)
Koszyk – 2
Rekord Bielsko-Biała
Asa Ben Turion (Izrael)
Uni Futsal Bulle (Szwajcaria)
FC Encamp (Andorra)
N.A.F.I. Stuttgart (Niemcy)
Koszyk – 3
FC Anzhi Tallin (Estonia)
Istambuł Universitesi (Turcja)
FC Progress Kiszyniów (Mołdawia)
Malmö City FC (Szwecja)
Perth Saltires (Szkocja)
Balzan FC (Malta)
Koszyk – 4
FC Talgrig Erewań (Armenia)
Flamurtari Vlorë (Albania)
Lokomotyvas Radviliškis (Litwa)
Wrexham FC (Walia)
Gibraltar Scorpions (Gibraltar)
Kluby-organizatorzy pozostałych turniejów preeliminacji UEFA Fustal Cup: MNK Alumnus Zagrzeb (Chorwacja), FC Grand Pro Warna (Bułgaria), APOEL FC (Cypr), MNK Centar Sarajewo (Bośnia i Hercegowina), Eden Futsal (Irlandia), FSC Schwaz (Austria) i FC Agama Podgorica (Czarnogóra). Spośród ośmiu grup w pięciu znajdą się cztery zespoły, w trzech – trzy drużyny (bez uwzględnienia ekip z koszyka nr 4). Oczywiście „rekordziści” nie trafią w swojej grupie preeliminacyjnej na konkurentów z koszyka numer 2.
Tylko zwycięzcy turniejów wywalczą awans do dalszej części zmagań futsalowej Ligi Mistrzów – Main Round.
MH/TP
Komentarze:
następny mecz
Towarzyski | ||
25.07.2014 r. godz. 18:00 | ||
-:- |
||
Rekord Bielsko-Biała | Gwiazda Ruda Śl. |
poprzedni mecz
1/4 Pucharu Polski | ||
4.05.2014 r. | ||
12:3 (5:2) |
||
Rekord Bielsko-Biała | Clearex Chorzów |
Tabela
M | P | ||
---|---|---|---|
1 | Rekord Bielsko-Biała | 22 | 54 |
2 | Pogoń '04 Szczecin | 22 | 48 |
3 | Wisła Krakbet Kraków | 22 | 46 |
4 | Gatta Active Zduńska Wola | 22 | 46 |
5 | Clearex Chorzów | 22 | 33 |
6 | GAF Jasna Gliwice | 22 | 32 |
7 | AZS UG Gdańsk | 22 | 28 |
8 | Red-Devils Chojnice | 22 | 25 |
9 | Euromaster Głogów | 22 | 24 |
10 | AZS UŚ Katowice | 22 | 16 |
11 | Remedium Pyskowice | 22 | 16 |
12 | GKS Futsal Tychy | 22 | 9 |