TERMINARZ -
Liga Okręgowa Trampkarzy Młodszych II
Kolejka 1 |
01.09.2013 |
09:30 |
Kuźnia Ustroń | 3 - 1 | BBTS II Bielsko-Biała |
01.09.2013 |
09:30 |
LKS Tempo Puńców | 0 - 23 | Cukrownik Chybie |
01.09.2013 |
09:30 |
TS Piast Cieszyn | 0 - 2 | KP Beskid Skoczów |
01.09.2013 |
09:30 |
Rekord II Bielsko Biała | 11 - 0 | LKS Goleszów |
01.09.2013 |
09:30 |
Lukam Skoczów | 9 - 0 | Drzewiarz Jasienica |
Kolejka 2 |
08.09.2013 |
09:30 |
BBTS II Bielsko-Biała | 0 - 3 | LKS Goleszów |
08.09.2013 |
09:30 |
KP Beskid Skoczów | 1 - 3 | Rekord II Bielsko Biała |
08.09.2013 |
09:30 |
Cukrownik Chybie | 2 - 1 | TS Piast Cieszyn |
08.09.2013 |
09:30 |
Kuźnia Ustroń | 2 - 3 | Lukam Skoczów |
08.09.2013 |
09:30 |
Drzewiarz Jasienica | 7 - 3 | LKS Tempo Puńców |
Kolejka 3 |
15.09.2013 |
09:30 |
Lukam Skoczów | 0 - 0 | BBTS II Bielsko-Biała |
15.09.2013 |
09:30 |
LKS Tempo Puńców | 2 - 11 | Kuźnia Ustroń |
15.09.2013 |
09:30 |
Rekord II Bielsko Biała | 2 - 3 | Cukrownik Chybie |
15.09.2013 |
09:30 |
TS Piast Cieszyn | 5 - 1 | Drzewiarz Jasienica |
18.09.2013 |
17:00 |
LKS Goleszów | 0 - 9 | KP Beskid Skoczów |
Kolejka 4 |
22.09.2013 |
09:30 |
BBTS II Bielsko-Biała | 5 - 3 | KP Beskid Skoczów |
22.09.2013 |
09:30 |
Cukrownik Chybie | 15 - 1 | LKS Goleszów |
22.09.2013 |
09:30 |
Kuźnia Ustroń | 2 - 2 | TS Piast Cieszyn |
22.09.2013 |
09:30 |
Lukam Skoczów | 3 - 0 | LKS Tempo Puńców |
24.09.2013 |
18:00 |
Drzewiarz Jasienica | 0 - 9 | Rekord II Bielsko Biała |
Kolejka 5 |
29.09.2013 |
09:30 |
LKS Tempo Puńców | 0 - 14 | BBTS II Bielsko-Biała |
29.09.2013 |
09:30 |
TS Piast Cieszyn | 2 - 2 | Lukam Skoczów |
29.09.2013 |
09:30 |
Rekord II Bielsko Biała | 5 - 2 | Kuźnia Ustroń |
29.09.2013 |
09:30 |
LKS Goleszów | 2 - 6 | Drzewiarz Jasienica |
29.09.2013 |
09:30 |
KP Beskid Skoczów | 3 - 2 | Cukrownik Chybie |
Kolejka 6 |
06.10.2013 |
09:30 |
BBTS II Bielsko-Biała | 2 - 5 | Cukrownik Chybie |
06.10.2013 |
09:30 |
Kuźnia Ustroń | 9 - 0 | LKS Goleszów |
06.10.2013 |
09:30 |
Lukam Skoczów | 3 - 0 | Rekord II Bielsko Biała |
06.10.2013 |
09:30 |
LKS Tempo Puńców | 0 - 7 | TS Piast Cieszyn |
07.10.2013 |
18:00 |
Drzewiarz Jasienica | 0 - 7 | KP Beskid Skoczów |
Kolejka 7 |
13.10.2013 |
09:30 |
TS Piast Cieszyn | 2 - 3 | BBTS II Bielsko-Biała |
13.10.2013 |
09:30 |
Rekord II Bielsko Biała | 13 - 2 | LKS Tempo Puńców |
13.10.2013 |
09:30 |
LKS Goleszów | 1 - 13 | Lukam Skoczów |
13.10.2013 |
09:30 |
KP Beskid Skoczów | 6 - 2 | Kuźnia Ustroń |
13.10.2013 |
09:30 |
Cukrownik Chybie | 9 - 0 | Drzewiarz Jasienica |
Kolejka 8 |
20.10.2013 |
09:30 |
BBTS II Bielsko-Biała | 8 - 0 | Drzewiarz Jasienica |
20.10.2013 |
09:30 |
Kuźnia Ustroń | 1 - 2 | Cukrownik Chybie |
20.10.2013 |
09:30 |
Lukam Skoczów | 4 - 0 | KP Beskid Skoczów |
20.10.2013 |
09:30 |
LKS Tempo Puńców | 2 - 2 | LKS Goleszów |
20.10.2013 |
09:30 |
TS Piast Cieszyn | 3 - 1 | Rekord II Bielsko Biała |
Kolejka 9 |
27.10.2013 |
09:30 |
Rekord II Bielsko Biała | 1 - 2 | BBTS II Bielsko-Biała |
27.10.2013 |
09:30 |
LKS Goleszów | 1 - 7 | TS Piast Cieszyn |
27.10.2013 |
09:30 |
KP Beskid Skoczów | 12 - 0 | LKS Tempo Puńców |
27.10.2013 |
09:30 |
Cukrownik Chybie | 1 - 5 | Lukam Skoczów |
27.10.2013 |
09:30 |
Drzewiarz Jasienica | 1 - 7 | Kuźnia Ustroń |
Kolejka 10 |
21.04.2014 |
09:30 |
BBTS II Bielsko-Biała | 11 - 0 | Kuźnia Ustroń |
21.04.2014 |
09:30 |
KP Beskid Skoczów | 7 - 1 | TS Piast Cieszyn |
21.04.2014 |
10:00 |
Cukrownik Chybie | 6 - 2 | LKS Tempo Puńców |
21.04.2014 |
11:00 |
Drzewiarz Jasienica | 1 - 7 | Lukam Skoczów |
22.04.2014 |
15:00 |
LKS Goleszów | 0 - 15 | Rekord II Bielsko Biała |
Kolejka 11 |
27.04.2014 |
09:30 |
Rekord II Bielsko Biała | 7 - 2 | KP Beskid Skoczów |
27.04.2014 |
10:00 |
TS Piast Cieszyn | 2 - 4 | Cukrownik Chybie |
27.04.2014 |
10:00 |
Lukam Skoczów | 2 - 1 | Kuźnia Ustroń |
27.04.2014 |
11:00 |
LKS Goleszów | 0 - 15 | BBTS II Bielsko-Biała |
27.04.2014 |
11:00 |
LKS Tempo Puńców | 2 - 4 | Drzewiarz Jasienica |
Kolejka 12 |
04.05.2014 |
09:30 |
BBTS II Bielsko-Biała | 3 - 2 | Lukam Skoczów |
04.05.2014 |
09:30 |
KP Beskid Skoczów | 16 - 0 | LKS Goleszów |
04.05.2014 |
10:00 |
Kuźnia Ustroń | 3 - 2 | LKS Tempo Puńców |
04.05.2014 |
10:00 |
Cukrownik Chybie | 2 - 2 | Rekord II Bielsko Biała |
04.05.2014 |
11:00 |
Drzewiarz Jasienica | 1 - 3 | TS Piast Cieszyn |
Kolejka 13 |
11.05.2014 |
09:30 |
KP Beskid Skoczów | 5 - 2 | BBTS II Bielsko-Biała |
11.05.2014 |
09:30 |
Rekord II Bielsko Biała | 5 - 1 | Drzewiarz Jasienica |
11.05.2014 |
10:00 |
TS Piast Cieszyn | 2 - 4 | Kuźnia Ustroń |
11.05.2014 |
11:00 |
LKS Goleszów | 2 - 9 | Cukrownik Chybie |
11.05.2014 |
11:00 |
LKS Tempo Puńców | 0 - 5 | Lukam Skoczów |
Kolejka 14 |
29.05.2014 |
18:00 |
Drzewiarz Jasienica | 5 - 1 | LKS Goleszów |
29.05.2014 |
18:00 |
Cukrownik Chybie | 4 - 8 | KP Beskid Skoczów |
05.06.2014 |
17:30 |
Kuźnia Ustroń | 2 - 1 | Rekord II Bielsko Biała |
12.06.2014 |
17:00 |
Lukam Skoczów | 9 - 0 | TS Piast Cieszyn |
12.06.2014 |
18:00 |
BBTS II Bielsko-Biała | 3 - 0 | LKS Tempo Puńców |
Kolejka 15 |
24.05.2014 |
09:30 |
Rekord II Bielsko Biała | 1 - 4 | Lukam Skoczów |
25.05.2014 |
09:30 |
KP Beskid Skoczów | 7 - 2 | Drzewiarz Jasienica |
25.05.2014 |
10:00 |
Cukrownik Chybie | 2 - 4 | BBTS II Bielsko-Biała |
25.05.2014 |
10:00 |
TS Piast Cieszyn | 7 - 1 | LKS Tempo Puńców |
25.05.2014 |
11:00 |
LKS Goleszów | 2 - 8 | Kuźnia Ustroń |
Kolejka 16 |
01.06.2014 |
09:00 |
LKS Tempo Puńców | 0 - 3 | Rekord II Bielsko Biała |
01.06.2014 |
09:30 |
BBTS II Bielsko-Biała | 1 - 3 | TS Piast Cieszyn |
01.06.2014 |
10:00 |
Lukam Skoczów | 6 - 0 | LKS Goleszów |
01.06.2014 |
10:00 |
Kuźnia Ustroń | 0 - 5 | KP Beskid Skoczów |
01.06.2014 |
11:00 |
Drzewiarz Jasienica | 2 - 2 | Cukrownik Chybie |
Kolejka 17 |
08.06.2014 |
10:00 |
Drzewiarz Jasienica | 1 - 4 | BBTS II Bielsko-Biała |
08.06.2014 |
10:00 |
Cukrownik Chybie | 10 - 1 | Kuźnia Ustroń |
08.06.2014 |
10:00 |
KP Beskid Skoczów | 1 - 3 | Lukam Skoczów |
08.06.2014 |
10:00 |
LKS Goleszów | 2 - 1 | LKS Tempo Puńców |
08.06.2014 |
10:00 |
Rekord II Bielsko Biała | 5 - 1 | TS Piast Cieszyn |
Kolejka 18 |
15.06.2014 |
10:00 |
BBTS II Bielsko-Biała | 2 - 1 | Rekord II Bielsko Biała |
15.06.2014 |
10:00 |
TS Piast Cieszyn | 12 - 0 | LKS Goleszów |
15.06.2014 |
10:00 |
LKS Tempo Puńców | 0 - 3 | KP Beskid Skoczów |
15.06.2014 |
10:00 |
Lukam Skoczów | 4 - 0 | Cukrownik Chybie |
15.06.2014 |
10:00 |
Kuźnia Ustroń | 0 - 3 | Drzewiarz Jasienica |
Podział grup